Články

Včera

Třinec to dokázal: vyhrál sedmý zápas a slaví pátý titul v řadě!

Finále play off hokejové Tipsport extraligy vyhráli hokejisté Ocelářů a získali pátý titul v řadě. V rozhodujícím sedmém utkání zvítězili svěřenci kouče Zdeňka Motáka na ledě Pardubic 2:1 v druhém prodloužení gólem Davida Ciencialy v čase 83:51.

Celý článek
Včera

Sparta uspěla v Olomouci, Slavia vyhrála v Hradci Králové

Sparťanští fotbalisté vyhráli v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v Olomouci 4:1 a před nadstavbovou částí udrželi na čele tabulky čtyřbodový náskok před druhou Slavií, ta uspěla v Hradci Králové.

Celý článek
Včera

Sedmý finálový zápas je tu!

Až poslední možný duel určí v neděli večer vítěze hokejové Tipsport extraligy. Hlavní předsezonní favorit Pardubice za stavu 3:3 na utkání přivítá obhájce titulu z Třince. Předzápasový program na O2 TV Sport začne v 18.15 hodin s moderátorem Janem Homolkou.

Celý článek
27.04.2024

Sparta jede do Olomouce, Slavia do Hradce Králové

Jdeme do finále! Poslední kolo základní části sezony FORTUNA:LIGY je tu. Hlavní pozornost míří do Olomouce, kde hraje Sparta, a do Hradce Králové, který hostí Slavii. Studio začne ve 14.00 hodin na O2 TV Sport.

Celý článek
26.04.2024

Třinec vybojoval sedmý zápas v neděli v Pardubicích

O vítězi hokejové Tipsport extraligy rozhodne až poslední sedmý zápas. Obhájci titulu – Oceláři – porazili v pátek v domácím prostředí Dynamo 4:1 a vyrovnal v sérii na 3:3. Klíčová bitva o zlato se odehraje v neděli na východě Čech od 19.00 hodin, předzápasový program začne o 45 minut dříve na O2 TV Sport.

Celý článek
26.04.2024

Stanice O2 TV Sport nabídne ženské derby pražských „S“

V sobotu 27. dubna se odehraje očekáváné derby žen mezi Slavií a Spartou. Utkání z pražské Fortuna Areny odstartuje na stanici O2 TV Sport již ve 14.40 hodin, kdy se v předzápasovém studiu moderátora Davida Nyče objeví expertky Simona Necidová a Aneta Dědinová. Největší zápas ženského fotbalu v Česku nabídne napínavou podívanou, navíc se očekává překonání diváckého rekordu v návštěvnosti.