Články

Redakce O2 TV Sport
07.02.2023

O2 TV Sport nabídne zápas legend 25 let od Zlatého Nagana

Neuvěřitelné čtvrtstoletí již uplynulo od legendárního úspěchu českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. V pátek 10. února 2023 si v O2 areně zahrají hokejové legendy České a Slovenské republiky. Fanoušci si mohou připomenout toto neskutečné vítězství české reprezentace, které se zapsalo navždy do historie naší země!

Celý článek
05.02.2023

TIKI-TAKA rozebere nejen výhry favoritů

Ve druhém kole jarní části sezony triumfovali Slavia, Plzeň i Sparta. Talk show TIKI-TAKA probere nejen vystoupení největších adeptů na zisk mistrovského titulu. Moderátor Petr Svěcený přivítá své hosty v tradičních 20.00 hodin na O2 TV Sport.

Celý článek
05.02.2023

Spartu brzký gól nerozhodil, doma přehrála Mladou Boleslav

Fotbalisté Sparty v 18. kole FORTUNA:LIGY po obratu porazili Mladou Boleslav 4:1.

Celý článek
05.02.2023

Plzeň otočila zápas v Brně

Fotbalisté Plzně nakonec zvládli utkání 18. kola FORTUNA:LIGY v Brně a vyhráli zde 3:1.

Celý článek
05.02.2023

Plzeň míří do Brna, Sparta přivítá Mladou Boleslav

S cílem snížit ztrátu na vedoucí Slavii nastoupí v neděli od 15.00 hodin fotbalisté Plzně ke svému utkání na stadionu Zbrojovky. Od 18.00 hodin se pak utkají v rámci hlavního programu na O2 TV Sport Sparta a Mladá Boleslav. Superstudio s moderátorem Davidem Sobiškem startuje ve 14.30 hodin.

Celý článek
04.02.2023

Slavia vyhrála na opraveném stadionu v Pardubicích

Fotbalisté vedoucí Slavie zvítězili v 18. kole FORTUNA:LIGY na hřišti posledních Pardubic 2:0 a pokazili tak východočeskému celku soutěžní premiéru na zrekonstruovaném Stadionu Arnošta Košťála.