Výsledky
dnes 14. prosince

Den zúčtování je tady: Zápas roku VÉMOLA vs. ONDRUŠ sledujte ŽIVĚ na O2 TV Sport!

Český fighting se chystá na zápas roku. Už ve čtvrtek se v O2 aréně setkají Karlos Vémola a Petr Ondruš. Přímý přenos celého večera XFN 6 vysílá O2 TV Sport!

Autor: O2 Sport

Něco podobného ještě Česko nezažilo. Velkohubé vzkazy přes média, vzájemné hecovačky či dokonce slovní útoky, k tomu našlapaná největší scéna – O2 arena.

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Český fighting se chystá na zápas roku. V O2 aréně se utkají Karlos Vémola a Petr Ondruš. Přímý přenos celého večera XFN 6 sledujte právě teď živě na O2 TV Sport!

Jak naladit O2 TV Sport na den? bit.ly/2wZZpaI

Zveřejnil(a) O2 TV Sport dne 7. prosinec 2017

Duel Karlose VémolyPetrem Ondrušem skutečně poutá pozornost jako žádný jiný domácí zápas v historii.

Favorit? Tím je u bookmakerů i většiny fanoušky Vémola. Dvaatřicetiletý rodák z Olomouce má za sebou v MMA bohatou kariéru. Jako první Čech v dějinách to dotáhl do nejprestižnější organizace světa UFC.

To jeho soupeř, sedmatřicetiletý Petr „Píno“ Ondruš, je především špičkovým kickboxerem. V tomto sportu získal i titul mistra světa. V MMA ale takový respekt zdaleka nemá.

Vémola se do ringu vrátil po operaci krční páteře na začátku listopadu, soupeři v posledních měsících několikrát vzkázal, že počítá s rychlým vítězstvím v 1. kole. „Když to nebude v prvním kole, bral bych to jako osobní prohru,“ nechal se několikrát slyšet. Ondruš se zase vysmíval Vémolovým tréninkovým metodám.

Narážky nechyběly ani při posledním setkání před 14 dny.

Přečtěte si také:

Vémola zničil Rakušana a vzkazuje Ondrušovi: Udělám s tebou něco strašného!

Pirát Krištofič je druhým šampionem OKTAGONU! Ve finále zdolal kamaráda Úškrta

Na XFN 6 nebude nouze ani o další napínavé souboje. Ukáže se třeba nejlepší Čech ve welterové váze Patrik Kincl, jenž se utká s ostříleným Brazilcem Vitorem Nobregou. Ve střední váze si to rozdají Makhmud Muradov s Tomášem Penzem. Duel Petr „Monster“ Kníže vs. David Kozma slibuje souboj generací, oba zápasníky dělí patnáct let.

Celý galavečer si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: Facebook, reprovideo (fik)

Musím mít od vás internet? nejde si koupit jen to online sledovani třeba v prohlížeči?