Výsledky
dnes 22. ledna

Smrtící k.o.! Boxer se zkušeností z UFC se neprobírá z komatu! Rodina zvažuje darování orgánů

Tragický konec velkého zápasníka: po drsném knockoutu je v kritickém stavu. Jeho rodina zvažuje dokonce souhlas s darováním orgánů.

Tim Hague. Foto: alchetron.com
Autor: O2 Sport

Fanoušky bojových umění zasáhla smutná zpráva. Tim Hague, jeden z předních kanadských zápasníků, který se o víkendu v ringu utkal s Adamem Braidwoodem zůstal po tvrdém knockoutu v komatu.

Třiačtyřicetiletý Hague měl za sebou slušnou řádku bojových představení – a to jak v boxu, tak ve smíšeném bojovém umění MMA, kde to dotáhl dokonce do nejprestižnější UFC.

V těžké váze však není nouze o nebezpečné knockouty, a jeho tělo si jich za jeho kariéru párkrát okusilo. Ten poslední bude pro Hagueho, zdá se osudným.

Přečtěte si také:

Brutální kopačka! Holly Holmová drtivě odpověděla na provokace Brazilky!
Skvělá Pudilová! Česká bojovnice má první výhru v prestižní UFC! Jak zdolala Korejku?
Stamilionová bitva potvrzena! Mayweather se utká s McGregorem! Jak Conor „staříka“ hned provokoval?

Zápas s bývalým hráčem amerického fotbalu Braidwoodem trval přibližně půlminutu. Pak přišla kombinace pravého a levého háku, která Hagueho poslala nemilosrdně k zemi.

Doktor pak před vyděšeným edmontonským publikem rozhodl o okamžitém převozu Hagueho do nemocnice. Ten samý večer bojovník podstoupil operaci, která měla zmírnit krvácení do mozku. Ovšem stav zraněného je i nadále kritický. Jeho rodina údajně zvažuje možnost darování jeho orgánů.

To nejlepší z domácího fightingu můžete pravidelně sledovat na stanici O2 TV Sport!

Foto: alchetron.com (kl)