Výsledky
dnes 22. ledna

Bayern přehrál PSG, na první místo ale nedosáhl. Jak se trefili Lewandowski a Tolisso?

Více než poločas živil Bayern Mnichov naději na první místo ve skupině. Paříž nakonec doma porazil, ovšem přeskočit v tabulce ho nedokázal.

Robert Lewandowski. Foto: reprovideo
Autor: O2 Sport

Zdánlivě neřešitelný úkol měli před sebou fotbalisté Bayernu Mnichov před závěrečným duelem ve skupině Ligy mistrů s Paris St.-Germain. Aby Bavoři v tabulce vystřídali PSG na prvním místě, museli by vyhrát o čtyři góly.

Už za první poločas ale zvládli polovinu a oživili tak naději na lepší postavení při osmifinálovém losu.

Už v 8. minutě otevřel skóre snajpr Robert Lewandowski.

Bayern pak přežil velkou šanci Neymara a před poločasem udeřil podruhé zásluhou Corentina Tolissa.

Jenže naději na první místo zřejmě definitivně zničil hned po přestávce gól Kyliana Mbappého, který využil přihrávky Cavaniho a snížil na 1:2.

Za Bayern se pak ještě jednou střelecky prosadil Tolisso. Jenže ke kýženému čtyřbrankovému vítězství už bylo příliš daleko.

Utkání jste mohli sledovat v přímém přenosu na O2 TV Sport!