Výsledky
dnes 20. října

Co uniklo kamerám. ZLATAN Ibrahimovič se na Ukrajině blýskl brilantním gestem!

Švédský útočník Zlatan Ibrahimovič zase jednou předvedl něco ze své extratřídy. Tentokrát však vedle fotbalového umu zaujal také svou lidskou stránkou. Kdo měl z jeho počínání největší radost?

Zlatan Ibrahimovič
Autor: O2 Sport

Švédské noviny Expressen zveřejnily po čtvrtečním zápase Evropské ligy sérii fantastických fotek, kterým samozřejmě dominuje Zlatan Ibrahimovič. Jeho Manchester United porazil v Oděse ukrajinský celek Zorya Luhansk 2:0 a byl to právě vytáhlý Švéd, který druhým gólem pojistil tři body.

Když zápas na Ukrajině skončil a kamery přestaly zabírat slavící hráče United, stala se jedna neobvyklá věc. Za Zlatanem přímo na trávník přiběhl malý chlapec!

Ačkoliv běžně by asi byl považován za výtržníka a v těsném závěsu jej doprovázel stevard, Zlatan se zastavil a dal chlapci dárek, na který do konce života nezapomene – svůj dres.

Zlatan Ibrahimovič

Zlatan Ibrahimovič

Po vlně kritiky, která se na Zlatana kvůli neproduktivitě snesla, odpověděl útočník po svém – tak, jak to umí nejlépe. Góly. A hned sedmi v posledních 6 zápasech.

To není špatné, ne?

Podívejte se, jak Zlatan pečetil skóre v zápase proti Luhansku:


Přečtěte si taky: Fotbalista z letadla smrti se postavil na nohy! Fanouškům posílá dojemný vzkaz

Foto: Reuters, 101greatgoals.com  (tom)

muchas gracias por tu cortmtanio.Eseoy de acuerdo en lo que propones. Sin embargo yo no me refería a ilegalizar ningún partido, sino pedir al PP una postura clara y manifiesta sobre el asunto, para saber a qué atenernos. Voy a leer el artículo que me propone.un saludo.