Výsledky
dnes 20. října

Gól roku 2016 padl v Malajsii. Z téhle šílené rány se brankáři točí hlava ještě teď

Dalo se to očekávat. Gólem roku 2016 byl vyhlášen fantasticky zatočený přímý kop z dílny malajsijského fotbalisty Mohda Faize Subriho.

Mohd Faiz Subri Cena Ference Puskáse
Autor: O2 Sport

Slavný Portugalec Cristiano Ronaldo si v Curychu převzal trofej The Best pro nejlepšího hráče za rok 2016 v anketě FIFA.

Cenu Ference Puskáse za nejkrásnější gól naopak dostal hráč, jehož jméno v Evropě prakticky nikdo nezná – Mohd Faiz Subri.

Nutno ale podotknout, že zcela zaslouženě! Malajsijský fotbalista z klubu Penang FA trefil přímý kop neskutečným způsobem, čímž zmátl bezmocného brankáře. Tomu se snad musí točit hlava ještě teď.

Míč nejprve letěl jedním směrem, ale pak se fantasticky zatočil na opačnou stranu a zapadl krásně k tyči:

„Nikdy bych si nepomyslel, že vyhraju takovou cenu. Chci poděkovat svému týmu, rodině a všem, kteří pro můj gól hlasovali,“ řekl šťastný vítěz.

Podobný kop jako Mohd Faiz Subri předvedl již v roce 1997 slavný brazilský obránce Roberto Carlos. Pamatujete si, jak bezmocně přihlížel brankář jeho umění?

Přečtěte si taky: Ibrahimovič se toho nebál! Manželce dal k Vánocům nejvíc ZLATANOVSKÝ dárek

Foto: reprovideo  (mm)

Torço para que o Adriano volte a jogar o futebol que sabe e ajude o timão na conquista de títulos. Acredito que a diretoria do Coianthirns deve estar atenta a ele para que possa voltar em ótimas condições e não cometa mais erros.