Výsledky
dnes 22. srpna

Liga mistrů: Messi nezářil, Juventus postup ubránil. Monako oslavuje zázračné dítě

Senzace se tentokrát nekonala. Barcelona v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů nevstřelila Juventusu ani gól a po bezbrankové remíze končí. Monako nasměrovalo mezi nejlepší čtyři celky zázračné dítě Kylian Mbappé.

Lionel Messi
Autor: O2 Sport

Barcelona – Juventus 0:0

Lionel Messi a spol. neměli svůj den. Neopakoval se tak zázračný výsledek z osmifinále proti PSG.

Atmosféra před výkopem na Camp Nou:

Juventus si postup do semifinále Ligy mistrů zkušeně pohlídal. Po domácí výhře 3:0 uhrál na Camp Nou bezbrankovou remízu.

Messi brankářské legendě Buffonovi zatím nikdy nevystřelil ani gól a tahle zajímavá statistika se nezměnila ani ve středu večer.

Monako – Dortmund 3:1

Domácí si z Německa přivezli slibný náskok 3:2. Hned ve 3. minutě navíc udeřil osmnáctiletý mladíček Kylian Mbappé a zázračné dítě Monaka vedoucím gólem nasměrovalo svůj tým do semifinále:

Druhý úder přidal Radamel Falcao a o postupujících bylo prakticky rozhodnuto.

Za hosty po změně stran snížil Marco Reus, postupovou tečku pro Monako zajistil v závěru zápasu Valére Germain, který byl na hřišti přibližně jen 20 sekund: