Výsledky
dnes 22. ledna

Neuvěřitelný příběh! Z Football Manageru až do reprezentace Bolívie! Díky chybě se to málem stalo!

V Česku prý pomáhají reprezentačnímu trenérovi tvořit nominace hráčští agenti. V Bolívii si zase pomáhají populární videohrou Football Manager. Ne vždy to ale klapne.

Ruben Aguilar. Foto: Twitter
Autor: O2 Sport

Obránce francouzského Montpellieru Ruben Aguilar se díky ní málem dostal do tamního národního týmu. Má to ale háček, není Bolivijec!

Jenže v herní databázi došlo k chybě a to rozjelo doslova bizarní sled událostí. Příběh zveřejnil server goal.com.

„Ve hře mám jako druhou národnost uvedenou bolívijskou. Za poslední rok jsem po zápasech dostával zprávy od bolívijských fanoušků. A po zápase s PSG (Montpellier uhrál proti hvězdnému týmu remízu 0:0) se počet výrazně zvýšil,“ prozradil Aguilar.

V bolívijské televizi se pak objevila informace, že by mohl hrát za bolívijskou reprezentaci a věci nabraly spád. „Bolivijci mě kontaktovali,“ přiznal obránce, že nečekané laso z jihoamerické země opravdu přiletělo.

Z  angažmá ale nic nebude. „Nikdy jsem Bolivijec nebyl. Moje matka je Francouzka a otec Španěl,“ vysvětlil Aguilar, který dokonce vydal i speciální komuniké na svém Facebooku.

V komentářích se pak za chybu ve hře omluvil supervizor bolívijské databáze Football Manageru Daniel Dionisi. V příštím vydání hry, které má vyjít v listopadu, už Aguilar Bolivijcem nebude.

Nenechte si ujít šlágr HET ligy Sparta – Plzeň v neděli od 17.30 na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Přečtěte si také:

Jarolím zůstává u reprezentace! Berbr mu dal ale na tiskovce brutální sodu! Co všechno řekl?

SOUTĚŽ: Vyhrajte FIFA 18 pro PlayStation 4 a zahrajte si za pražskou Spartu!

Plzeňský Kopic před ligovým hitem na Letné: „Můžeme Spartu dorazit!“

Foto: Twitter (fik)