Výsledky
dnes 26. září

Nevídaná trefa! Perotti překonal gólmana Plzně fantastickou rabonou

Viktoria Plzeň se na půdě AS Řím snažila udržet šanci na postup do vyřazovací fáze Evropské ligy. Sen se jí však rychle rozplynul, když jí italský válec postupně nasázel 4 branky. A jedna z nich byla naprosto úchvatná!

Diego Perotti
Autor: O2 Sport

Plzeňskou obranu nejvíce zaskočila nevídaná střela osmadvacetiletého fotbalisty Diega Perottiho! Argentinský kanonýr se v 82. minutě utkání za stavu 2:1 prosadil neskutečnou parádičkou. Plzeňského gólmana Matúše Kozáčika totiž přeloboval kopem zvaným rabona!

Tento gól se mezi fotbalovými fanoušky stal přes noc velkým hitem:

Podívejte se ještě jednou, jak si Perotti hravě přehodil míč pod nohu a povedenou střelou za nohou překvapil nic netušící obranu:


Po zápase ale Diego Perotti připustil, že mělo jít o přihrávku na zadní tyč, která jen shodou náhod skončila v síti.

„Pravda je, že jsem chtěl centrovat. Nakonec z toho ale byl gól, který byl pro nás velmi důležitý, jelikož definitivně rozhodl zápas,“ prozradil Perotti italským novinářům po výhře AS Řím 4:1.

Přečtěte si taky: Fantastická Sparta! Porazila Southampton a slaví postup v Evropské lize

Foto: Twitter  (bar)

Reeves: I just learned of this through Om;21#8r&7as blog. It is always hard losing one of our furry family members, but the memories of Nala will surely get you through. It sounds like she was very well loved and she certainly knew how much you loved her.