Výsledky
dnes 21. listopadu

Nezmar potvrdil konec v Liberci a míří do Slavie. Údajně zachránil Šilhavého

Sportovní ředitel Slovanu Liberec Jan Nezmar potvrdil, že po podzimu ukončí svoji úspěšnou pětiletou misi pod Ještědem. V rozhovoru řekl, že s největší pravděpodobností zamíří do pražské Slavie a prozradil, že dokonce zvažoval odchod mimo fotbalové prostředí.

Jan Nezmar
Autor: O2 Sport

„Minulý týden jsme se s majitelem domluvili na ukončení mé práce ve Slovanu s koncem podzimu. Situaci jsme řešili v podstatě od léta. V průběhu podzimu jsem se definitivně rozhodl, že po pěti letech je čas na změnu,“ řekl Jan Nezmar v rozhovoru na Facebooku Slovanu Liberec.

Úspěšný sportovní ředitel Slovanu dokonce cítil potřebu opustit fotbalové prostředí, které je dle jeho slov specifické.

Jenže přišla nabídka ze Slavie, která by se odmítala jen těžce.

„Chtěl jsem opustit fotbalové prostředí. Ale pak se objevila nabídka ze Slavie, která mě velmi oslovila, přestože mi situaci zkomplikovala, protože jsem byl rozhodnutý své kroky směrovat jinam,“ prozradil Nezmar.

O tom, že se od jara stane členem vedení Slavie, se má definitivně rozhodnout v nejbližších dnech. „Moje budoucnost by měla být spojena se Slavií, ale definitivu to v tomto okamžiku ještě nemá,“ řekl Nezmar.

Zachránil Šilhavého

Podle informací webu iSport.cz by měl být Nezmar oficiálně představen na čtvrteční tiskové konferenci Slavie.

Nezmar rovněž vedení Slavie doporučil ponechat ve funkci hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého.

„Nebýt Nezmara, už by (Šilhavý) ve Slavii netrénoval. Jednoduše ho zachránil. Záležet ale bude na výsledcích v závěru podzimu,“ píše iSport.cz o tom, že Šilhavý ještě nemá jistotu, že povede Slavii i v jarních bojích.

Podívejte se na ukázku z talkshow O2 TV Sport TIKI-TAKA s Janem Nezmarem:

Již v sobotu můžete na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal sledovat malé pražské derby Slavia vs. Dukla:

Foto: repro O2 TV Sport  (mm)