Výsledky
dnes 22. ledna

Poláci dali nejsměšnější gól nové sezóny, pak ale ukázali obdivuhodné fair play!

Velký respekt si získali hráči Radomiaku Radom z třetí polské ligy! Kiks brankáře Katowic napravili úžasným gestem! Proč si dobrovolně nechali vstřelit gól?

Fair play hráčů Radomiak Radom ve třetí polské lize. Foto: reprovideo
Autor: O2 Sport

Zápas Radomiaku Radom a Rozwóje Katowice přinesl velice zajímavý okamžik pro všechny na stadionu. Hráči Radomiaku se zachovali skutečně skvěle!

Fotbalisté Katowic kvůli zranění domácího hráče zakopli balón do autu kvůli ošetření. Soupeř jim chtěl sportovně vrátit míč, Maciej Swidzikowski dlouhým nákopem nasměroval směrem k brance Rozwóje. Kop z vlastní půle však dopadl tak, jak nikdo nečekal.

Vysoký balón spadl těsně před vápnem a brankář, který si pro něj sebevědomě šel, byl rázem za hlupáka. Ani jeho životní sprint nepomohl! Hanbou by se pak nejradši propadl!

Hráči Radomiaku však jeho svědomí aspoň trochu ulehčili!

Po bleskové poradě se usnesli, že takhle výhodu získat nechtějí a soupeře nechali dobrovolně skórovat. Útočník Katowic Michal Plonka tak dal velmi pravděpodobně nejlehčí branku v životě.

Pořekadlo „pro dobrotu na žebrotu“ se naštěstí v tomto případě nenaplnilo a fotbalisté Radomiaku i tak zvítězili 4:1 a po třech kolech se s devíti body dostali do čela tabulky. Katowice si však připsaly již druhou prohru a pohybují se ve spodní polovině tabulky.

Stanice O2 TV Fotbal a O2 TV Sport nabízejí našlapaný víkendový program se šlágrem české HET ligy či El Clásikem Barcelona – Real Madrid:

Sobota 20.25 Inter Milán – Betis Sevilla příprava O2 TV Fotbal
Neděle 17.30 Liberec – Sparta HET liga O2 TV Sport/O2 TV Fotbal
Neděle 20.40 Juventus – Lazio italský superpohár O2 TV Fotbal
Neděle 21.55 Barcelona – Real Madrid španělský superpohár O2 TV Fotbal
Foto: reprovideo (mal)