Výsledky
dnes 23. října

Reakce na debakl v Rostovu: Sparta může věřit jako Barcelona! Konaté asi dohrál

Debakl! Hned v prvním poločase zápasu v Rostovu ztratila Sparta slibné šance na postup do dalšího kola Evropské ligy. Z Ruska si nakonec odvezla prohru 0:4 a fanoušci se hněvají především na Tiemoka Konatého, který se nechal vyloučit.

Tiemoko Konaté
Autor: O2 Sport

Takový comeback si Tiemoko Konaté rozhodně nepředstavoval. Fotbalista Sparty, kterého při generálce se Žilinou vypískali fanoušci, se v zápase Evropské ligy v Rostovu poroučel ze hřiště už po půlhodině hry.

Podívejte se, za jaký faul dostal hráč z Pobřeží slonoviny druhou žlutou kartu:

Oslabená Sparta se sesypala jako domeček z karet a fanoušci našli rychle hlavního viníka porážky 0:4:

Na hloupém vyloučení Konatého se ale přece jen dají najít nějaká ta pozitiva. Nevěříte?

Koneckonců, Sparta není jediným týmem, který prohrál první utkání na venkovní půdě 0:4. Barcelona v Lize mistrů dostala výprask na půdě PSG.

Je podle vás Konaté hlavním viníkem debaklu?
Nahrávání ... Nahrávání ...

Sestřih zápasu:

Prostřednictvím O2 TV můžete sledovat i další zápasy Evropské ligy:

Jojo házet to na Konateho 😁😁 a podpora od O2 😁😁 nejjednodušší to na někoho hodit a nejjednodušší napsat článek o tomhle a takhle 😁😁 navíc má prostě smůlu …To že byl těch 30 minut nejaktivnější ze Sparty jste asi trošku zapomněli