Výsledky
dnes 18. prosince

Brněnská euforie! Jak přišla Sparta o vítězství na půdě Zbrojovky?

Šest branek přinesl nedělní šlágr české fotbalové ligy mezi Zbrojovkou a Spartou. Brněnští fotbalisté vyrovnali na konečných 3:3 až v samotném závěru. Gól navíc neměl být uznaný kvůli ofsajdovému postavení.

Zbrojovka Brno Sparta Praha
Autor: O2 Sport

Už ve 4. minutě poslal brněnské fotbalisty do vedení Michal Škoda, který využil zaváhání sparťanské obrany a nejistého zákroku Tomáše Koubka.

Vedení domácím vydrželo 30 minut, protože se z hranice pokutového vápna trefil Ondřej Mazuch.

Ve 42. minutě unikl po straně Bořek Dočkal a nesmyslně vyběhnutého Dušana Melicháreka přeloboval krásnou střelou.

V 51. minutě dostalo Brno šanci vyrovnat, když zahrávalo pokutový kop po ruce Mazucha. K němu se postavil Jakub Řezníček, který ale vůbec netrefil Koubkovu branku.

Co se nepodařilo Řezníčkovi, všem na stadionu vynahradil Jakub Přichystal, který krásnou ranou v 80. minutě trefil dolní růžek sparťanské branky.

Trenér Holoubek měl při střídání zlatou ruku, když do hry poslal Matěje Pulkraba. Ten po krásném průniku Michala Kadlece zasunul míč v 88. minutě do odkryté branky.

V samém závěru se Brnu podařilo vyrovnat na konečných 3:3. Gól neměl být uznaný kvůli ofsajdovému postavení Hyčky před brankářem Koubkem.

Podívejte se na celý sestřih zápasu:

Prostřednictvím O2 TV můžete v neděli sledovat také souboj Plzně s Hradcem Králové.

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: repro O2 TV Sport  (pol)