Výsledky
dnes 20. října

Záložník Villarrealu si zahrál na gólmana, Messiho střelu tečoval na roh. Prošlo mu to!

Záložník Villarrealu Bruno Soriano v roli gólmana! Střelu Lionela Messiho vytěsnil mimo tři tyče. Místo penalty ale následoval pouze rohový kop Barcelony.

Bruno Soriano, Lionel Messi
Autor: O2 Sport

FC Barcelona má za sebou týden, na který hráči ani fanoušci nebudou vzpomínat s láskou. Výkony rozhodčích (nejen) z jejich úhlu pohledu byly dost mimo. A někteří z hráčů se nerozčilovali pouze v kabině, takový Gerard Piqué dokonce pokřikoval na samotného prezidenta La Ligy.

To se odehrálo po zpackaném utkání s Villarrealem. Fotbalisté katalánského klubu podobně jako při nedávném utkání na trávníku Bilbaa volali po pokutových kopech, ale sudí byl neoblomný.

Vrcholem byla ruka záložníka domácích Bruna Soriana, který zasáhl do střely Lionela Messiho:

Měla se kopat penalta?
Nahrávání ... Nahrávání ...

Barcelona po remíze 1:1 ztrácí na první Real Madrid už 5 bodů.

Přečtěte si taky: Jako malý kluk. Piqué po další ztrátě Barcelony pokřikoval na prezidenta La Ligy!

Nadržují rozhodčí Realu oproti Barceloně?
Nahrávání ... Nahrávání ...

Foto: reprovideo  (kl)

Ti, kdo hlasovali, nebo spíš vymysleli odpověď nastřelená, by si měli prostudovat pravidla. O nastřelenou ruku by se jednalo jen ve chvíli, kdy by si ji nastřelil sám hráč. Poté se posuzuje pouze poloha ruky na ne zda byla nastřelená, protože to je v 99 %. Pokud jde o pozici a úmysl zahrát rukou, tohle je jen další důkaz zkorumpované španělské ligy.

How can you not have a pang leaving this magical place?? Yes, I am a tiny bit biased. I am sure you will love your new home and there is soimehtng so wonderful about a fresh start, right? And just think: You will have so many fun city stories to tell your new suburban buds. xox