Výsledky
dnes 26. září

Brankářský dědeček předvedl haškovský zákrok. Zpět na nohy mu pomáhal rozhodčí

Brankářská legenda v dresu Toronta předvedla neskutečný zákrok! Se vstáváním z ledu už to však bylo pro dvaašedesátiletého gólmana horší.

Palmateer
Autor: O2 Sport

Hokejové show pod širým nebem nasadil korunu úchvatný zákrok Mika Palmateera!

Většina mužů v 62 letech by se na brusle nepostavila ani za roční plat Carlose Téveze. Bývalý hokejisté Toronta Maple Leafs a Detroitu Red Wings však nejsou jako většina. V exhibičním utkání mezi legendami těchto dvou klubů se rozhodně bylo na co dívat!

Při nájezdu Tomase Holströma se ukázalo kouzlo těchto zápasů veteránů. Švéd se rozjel na Palmateera, nabruslil si z pravé strany a po precizní kličce se chystal zavěsit puk k levé tyči odkryté brány.

To se ale šeredně přepočítal! Kanadský gólman mrštně skočil k levé tyči a nedovolil tak puku vstoupit do jeho svatyně. Po tomto zákroku by mu měli v Torontu pomalu chystat smlouvu!

Celý zákrok má ještě úsměvnou tečku. Jako již postarší muž Mike vložil všechnu svou energii do zákroku. Nezbylo mu ji však dost na postavení se na nohy, a tak musel přispěchat rozhodčí a spoluhráči.

Prostřednictvím O2 TV můžete pravidelně sledovat přímé přenosy z NHL. V noci z úterý na středu to budou hned dva zápasy:

Přečtěte si taky: Jaromír Jágr změnil své předsevzetí. Chce hrát do pětapadesáti!

Foto: reprovideo (mal)