Výsledky
dnes 22. ledna

Hokejová bitka Sparty! Proti Salcburku se zapojili i gólmani a tekla krev!

Přípravný zápas hokejové Sparty se pořádně zvrhnul! V duelu s rakouským Salcburkem se strhla mela, do které se zapojili i brankáři! Jak slavil zakrvavený sparťan?

Richard Nedomlel. Foto: reprovideo
Autor: O2 Sport

Přípravný turnaj hokejistů Sparty v německém Garmisch-Partenkirchenu s názvem Red Bull Salute se v přátelském duchu nenesl ani v nejmenším! V semifinálovém zápase proti Salcburku létaly pěsti a tekla krev!

Celý incident začal velice nešetrným zákrokem na novou posilu pražského celku. Nor Alexander Reichenberg přijížděl k mantinelu, když ho soupeř tvrdým krosčekem poslal na hrazení. To jeho spoluhráči samozřejmě nemohli nechat jen tak!

Na jedno místo se tak okamžitě sjeli všichni hráči na ledě a začala hromadná bitka. Své slovo ve vřavě měli dokonce i gólmani, kteří okamžitě přispěchali na pomoc svým spoluhráčům. Rozhodčí se snažili hráče rozehnat, jak jen mohli, snaha však byla marná.

Celá šarvátka vyvrcholila duelem jeden na jednoho v podání sparťana Richarda Nedomlela a rakouským protivníkem. A ta byla pořádná!

Český obránce sice v souboji opticky zaostával, na nadšení mu to však neubralo! Se zkrvaveným obličejem vítězoslavně zvedl ruce nad hlavu a sklízel obdiv od spoluhráčů.

Přečtěte si také:

Multitalent Petr Čech! Jak mu to šlo v hokejové brance při Havlátově rozlučce?

Podmínky jak v NHL? Jágr dostal parádní vzkaz od gólmana Třince!

Jágrova Veronika se smutně loučí s Floridou! Jaký dojemný vzkaz hodila na Instagram?

I tato situace nejspíše povzbudila sparťanské hokejisty, kteří nakonec díky gólu právě Nora Reichenberga vítězně zvládli prodloužení a postoupili do finále turnaje, kde se utkají s Red Bull Mnichov.

„Alexander Reichenber střílí vítězný gól v zahajovacím utkání turnaje.“

Foto: reprovideo (mal)