Výsledky
dnes 20. října

Jaromír Jágr změnil své předsevzetí. Chce hrát do pětapadesáti!

Před lety s úsměvem prohlašoval, že zvládne hrát hokej do padesáti. Vtipy se ale následně změnily v reálný cíl a teď to vypadá, že nestárnoucí Jaromír Jágr posunul pomyslnou laťku ještě o něco výš.

Jaromír Jágr
Autor: O2 Sport

Jaromír Jágr. Druhý nejproduktivnější hráč historie NHL a třetí nejlepší střelec nejslavnější hokejové ligy světa.

Jak dlouho ještě bude fanoušky bavit na ledě? Podle jeho posledního vyjádření klidně přes 10 let!

Útočník Floridy, kterému bude 15. února 45 let, dříve tvrdil, že by chtěl hrát do padesátky. Před nočním zápasem v New Jersey ale prohlásil: „Právě jsem to změnil. Budu hrát do 55 let, protože se tak dobře cítím. Jsem v pohodě a nemám žádné problémy,“ citoval Jágra web nj.com.

Jde o další z Jágrových žertíků? Možná. Podle mnohých ale klidně ještě 10 let vydržet může.

„Pořád chodí po nocích individuálně trénovat. Když cítí, že může být lepší, jde prostě na led a maká. Bude hrát tak dlouho, jak se bude cítit,“ prohlásil Jágrův spoluhráč Vincent Trocheck.

„Naučil jsem se nikdy nepochybovat o tom, co říká Jaromír Jágr. Dnes řekl, že chce hrát do 55 let,“ napsal na Twitter sportovní novinář Andrew Gross.

Jágr po pomalejším startu sezony znovu sbírá body jak na běžícím páse. Před Vánoci překonal velká milník a v historické tabulce kanadského bodování NHL se dostal před Marka Messiera.

Stále však se svojí hrou není stoprocentně spokojený. „Uvidíme, co bude následovat a jak ukončím sezonu,“ dodal Jaromír Jágr.

Prostřednictvím O2 TV můžete pravidelně sledovat přímé přenosy z NHL. V noci z úterý na středu to budou hned dva zápasy:

Foto: Facebook Jaromír Jágr  (mm)