Hrajte Basketboye a získejte Samsung Galaxy J5

Kdo si hraje, nezlobí!

Ve spolupráci s Gamee jsme pro vás připravili další výzvu v chytlavé mobilní hře O2 Sport Basket Boy. Stáhněte si aplikaci Gamee pro Android i iOS, zatřeste telefonem, přidejte se do herní bitvy VYHRAJ S O2 a ukažte, co ve vás je! Vítěz bitvy vyhrává Samsung Galaxy J5 s 13 MPx fotoaparátem. Soutěžit můžete do neděle 22. 5. 2016 22:00.Hvězdami nabitá Liga mistrů, česká FORTUNA:LIGA či hokejová Tipsport extraliga. Ale také prestižní tenisové turnaje, bojové sporty, basketbal nebo motorsport. To všechno obsahuje nabitý balíček O2 TV Sport Pack, v němž získáte neomezený měsíční přístup k programům O2 TV Sport, O2 TV Fotbal i O2 TV Tenis.

Kompletní programová nabídka O2 TV. Tedy nejen s jejími sportovními kanály, O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis, ale s širokou nabídkou programů pro celou rodinu. Filmy, seriály, zprávy, dokumenty a dětské pořady na jednom místě.

O2 TV Sport naladíte na kanále číslo 5. Nezapomeňte, že stanici můžete kromě televize sledovat na počítači přímo z prohlížeče nebo v aplikaci O2 TV na mobilu a tabletu.

Užijte si sportovní přenosy ve společnosti svých přátel. Podívejte se, které podniky a restaurace vysílají O2 TV Sport.