Jak naladit O2 TV Sport

Nehledejte sportovní přenosy v zákoutích internetu a nechte si poradit, jak naladit stanici O2 TV Sport (O2 TV Fotbal). Poradíme vám, jak získat možnost sledovat nekonečné množství sportovních přenosů a pořadů, které vysílají O2 TV Sport (O2 TV Fotbal) a další sportovní stanice z nabídky O2 TV.

TV s naším internetem. Nejlepší volba

TIP

Objednat si O2 TV k internetu od O2 je ten nejlepší způsob, jak si domů přes práh pustit rychlá data i televizi nabitou špičkovými funkcemi. Náš Internet na doma je stabilní za každého počasí a navíc se vám nikdy nestane, že byste vyčerpali objem dat. Všechny kanály vám poběží jako po másle.

Při kombinaci O2 TV a internetu máte televizní tarif o 100 Kč levnější, než kdybyste si pořizovali jenom televizi samotnou.

Jde to i bez našeho internetu

Pokud ale náš internet mít nemůžete nebo nechcete, není nic ztraceno. O2 TV vám zapojíme, i když internet nemáte od O2. Všechno, co naše digitální televize potřebuje, je elektřina a rychlý internet. Zbytek nechejte na nás.

Do třetice bez kabelů a pro všechny. O2 TV Air

Pokud ani jedna z výše uvedených možností není pro vás to pravé, pořiďte si O2 TV Air. Televizi si můžete vzít s sebou všude tam, kde jste připojení k internetu. Aplikaci si jednoduše nainstalujete na svůj mobil, tablet nebo notebook. Dokonce některé chytré televize umějí přenášet obraz z notebooku nebo tabletu a vy díky tomu můžete vysílání sledovat pohodlně na velké obrazovce.

Kam na O2 Sport s kamarády?

Zápasy, utkání i přímé přenosy si můžete užít i ve společnosti přátel. Množství podniků dnes svým zákazníkům umožňuje sledovat sportovní události díky vlastní O2 TV v licenci pro podniky a restaurace. Podívejte se, kde všude potkáte špičkový sport.

Najít podnik v okolí

 

Zařiďte si O2 TV Sport pohodlně z domova

Chcete zkusit, co vše O2 TV Air umí? Nemusíte nikam chodit, nebo volat, vše vyřešíte snadno online a zaplatíte platební kartou. Žádné závazky, žádná omezení. Jednoduše vyzkoušíte, a když nebudete spokojeni, prostě se odhlásíte. Kdy jindy vyzkoušet, co všechno O2 TV umí než teď?

Máte již O2 TV?

Ať už máte tarif M, L nebo XL, televizní stanici O2 TV Sport (O2 TV Fotbal) jednoduše naladíte na kanálu 5. Napínavá utkání a zápasy tak můžete sledovat v televizi nebo ve svém mobilu, tabletu i notebooku. Ovládněte sport v multidimenzi!
Foto: Reuters
Andrea Hlaváčková
Andrea vloguje 6: Players‘ party v Dubaji se vyvedla!