Jak naladit O2 TV Sport

Nehledejte sportovní přenosy v zákoutích internetu a nechte si poradit, jak naladit stanici O2 TV Sport (O2 TV Fotbal). Poradíme vám, jak získat možnost sledovat nekonečné množství sportovních přenosů a pořadů, které vysílají O2 TV Sport (O2 TV Fotbal) a další sportovní stanice z nabídky O2 TV.Hvězdami nabitá Liga mistrů, česká FORTUNA:LIGA či hokejová Tipsport extraliga. Ale také prestižní tenisové turnaje, bojové sporty, basketbal nebo motorsport. To všechno obsahuje nabitý balíček O2 TV Sport Pack, v němž získáte neomezený měsíční přístup k programům O2 TV Sport, O2 TV Fotbal i O2 TV Tenis.

Kompletní programová nabídka O2 TV. Tedy nejen s jejími sportovními kanály, O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis, ale s širokou nabídkou programů pro celou rodinu. Filmy, seriály, zprávy, dokumenty a dětské pořady na jednom místě.

O2 TV Sport naladíte na kanále číslo 5. Nezapomeňte, že stanici můžete kromě televize sledovat na počítači přímo z prohlížeče nebo v aplikaci O2 TV na mobilu a tabletu.

Užijte si sportovní přenosy ve společnosti svých přátel. Podívejte se, které podniky a restaurace vysílají O2 TV Sport.