Výsledky
dnes 20. října

Famózní jízda za titulem! Karolína Plíšková povolila soupeřce jen tři gemy a ovládla Brisbane

To byla jízda! Karolína Plíšková ve finálovém zápase turnaje v Brisbane jednoznačně přehrála Alizé Cornetovou 6:0, 6:3 a získala svůj sedmý titul na okruhu WTA. Pro český tenis je to již druhý turnajový triumf sezony, jen o pár hodin dříve totiž v Šen-čenu zvítězila Kateřina Siniaková.

Karolína Plíšková titul Brisbane
Autor: O2 Sport

Nejlepší česká tenistka ovládla turnaj v Brisbane ve velkém stylu. Karolína Plíšková se místy trápila jen ve čtvrtfinále s Robertou Vinciovou, jinak své soupeřky jednoznačně přehrála v kvapíkovém tempu.

V sobotním finále si Plíšková smlsla na Francouzce Alizé Cornetové, které povolila uhrát jen tři gemy.

První sada skončila kanárem už po 19 minutách hry:

Ve druhém se Cornetová dostala více do hry, na českou hráčku to ale nestačilo. Plíšková vyhrála 6:3 i díky těmto parádním úderům:

Podívejte se na proměněný mečbol:

Karolína Plíšková si připsala první titul pod novým trenérem Davidem Kotyzou, na okruhu WTA triumfovala už posedmé v kariéře. Díky úspěchu v Brisbane se posune ze šestého na páté místo světového žebříčku a vyrovná tak své osobní maximum.

O několik hodin dříve triumfovala i další česká tenistka, Kateřina Siniaková. Ta ovládla turnaj v Šen-čenu, kde získala svůj premiérový titul na okruhu WTA. 

Finále proti Riskeové si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV.

Prostřednictvím O2 TV si můžete přehrát finálový zápas turnaje v Aucklandu, ve kterém Lauren Davisová porazila Anu Konjuhovou 6:3 a 6:1.

Na své si v sobotu odpoledne přijdou i příznivci okruhu ATP. Andy Murray si ve finále turnaje v Dauhá zahraje s Novakem Djokovičem a zápas můžete v O2 TV sledovat na stanici Eurosport.

Foto: repro O2 TV Tenis  (mm)