Výsledky
dnes 20. října

Tři české bitvy v multidimenzi O2 TV Tenis! Ve hře jsou Veselý, Strýcová a Šafářová

Na stanici O2 TV Tenis můžete v tomto týdnu sledovat podnik ATP z Aucklandu a dva turnaje WTA – ze Sydney a z Hobartu. Ve středu se hrají osmifinálové i čtvrtfinálové zápasy s trojnásobnou českou účastí.

jiri vesely
Autor: O2 Sport

ATP Auckland

Jediným českým tenistou, který před Australian Open startuje na Novém Zélandu, je Jiří Veselý. V prvním kole předloňský šampion narazil na Argentince Horacia Zeballose, kterého porazil ve dvou setech.

V osmifinále si Veselý zahraje s obhájcem titulu, Robertem Bautistou, který zde startuje jen pár dnů po vítězství na turnaji v indickém Čennaí. Český talent má se Španělem zápornou bilanci dvou proher.

cca 3:30: Roberto Bautista Agut – Jiří Veselý 

WTA Sydney

V Sydney se už do čtvrtfinále probojovala Barbora Strýcová. Po hladké výhře ve druhém kole nad Robertou Vinciovou se plzeňská rodačka utká s dánskou kráskou Caroline Wozniackou. Obě hráčky dělí v žebříčku pouze jedna příčka, takže se dá očekávat napínavý souboj.

2:00 Caroline Wozniacká – Barbora Strýcová

WTA Hobart

Lucie Šafářová stále hledá ztracenou formu z předešlých měsíců. Nyní ji může vyšperkovat těsně před startem Australian Open. Po výhře v prvním kole nad Viktorijí Golubičovou ji v osmifinále čeká Japonka Risa Ozakiová. Obě tenistky se spolu ještě neutkaly.

1:00 Risa Ozakiová – Lucie Šafářová

Na O2 TV Tenis uvidíte kromě duelů českých tenisů taky zbývající středeční program všech tří turnajů.

Foto: Reuters  (pol)