Výsledky
dnes 20. října

Vítězný úder z říše snů! Jack Sock totálně uzemnil machýrka Nicka Kyrgiose

V australském Perthu vrcholí tradiční Hopman Cup a tenisoví fanoušci tak mají o skvělou zábavu postaráno. Jakým zázračným úderem publikum (i soupeře) okouzlil Jack Sock? Smeknout musel i vyhlášený machýrek Nick Kyrgios.

Jack Sock Nick Kyrgios
Autor: O2 Sport

Americký tenista Jack Sock na kurtu zkrátka baví. A když ne hrou, tak svým vystupováním. Důkaz? Postaral se třeba o veselý moment, když políbil lajnovou rozhodčí, kterou trefil Feliciano López.

Ale to nebylo vše. V zápase dvouhry mezi domácí Austrálií a USA nastoupili k duelu Nick Kyrgios a právě Jack Sock. Ve třetím gemu druhé sady to přišlo. Při podání Kyrgiose se Sock postaral o úder celého turnaje!

Američan nejprve úspěšně vybral servis a nabil Kyrgiosovi na volej. Ten Australan nezahrál ideálně a Sock vykouzlil neuvěřitelný úder mezi nohama:

Sock tak na Kyrgiose, který je považován za jednoho z nejsebevědomějších hráčů na okruhu ATP, vytáhl jeho vlastní zbraně.

Australanovi nezbývalo nic, než se jen smát a uznat soupeřovi kvality.

Sock si zahraje i finále Hopmanova poháru, soupeřem amerického týmu bude Francie.

Přímý přenos můžete sledovat v sobotu ráno prostřednictvím O2 TV na stanici Eurosport 2.

Na stanici O2 TV Tenis si nenechte ujít finálové zápasy turnajů WTA, ve kterých se představí Karolína Plíšková i Kateřina Siniaková.

Přečtěte si taky: Paráda! Karolína Plíšková si stejně jako Siniaková zahraje o titul. Finále živě na O2 TV Tenis

Foto: reprovideo  (pol)