Výsledky
dnes 21. listopadu

Zpátky na antuku! Jaké turnaje tento týden nabízí O2 TV Tenis?

Wimbledon o víkendu poznal své šampiony, kolotoč tenisových turnajů se ale nezastaví ani na den! Na O2 TV Tenis a O2 TV Sport můžete tento týden sledovat přímé přenosy ze tří antukových turnajů. Ve hře se z českých hráčů představí Jiří Veselý a Barbora Krejčíková.

jiří veselý
Autor: O2 Sport

ATP Bastad

Obhajovat titul přijíždí do Švédska Albert Ramos-Viňolas, který bude plnit roli turnajové dvojky. Nejvýše nasazeným hráčem antukového podniku je jeho krajan Pablo Carreňo Busta.

Fanoušci se mohou dále těšit i na výkony showmana Dustina Browna nebo náladového Ernestse Gulbise, který ve Wimbledonu ukázal, že má na víc než na 4. stovku světového žebříčku, kde se bouřlivák z Lotyšska momentálně nachází.

Hlavní soutěž startuje v pondělí jediným zápasem. Po půl čtvrté by se měli na dvorci objevit Švýcar Henri Laaksonen a domácí Mikael Ymer.

ATP Umag

V oblíbeném chorvatském letovisku bude ve dvouhře bojovat i český zástupce Jiří Veselý, který v 1. kole narazí na Slováka Norberta Gombose.

Těžký úkol v podobě obhajoby loňského finále čeká dalšího slovenského tenisu Andreje Martina, jenž loni prohrál až s Fabiem Fogninim.

Právě obhájce titulu Fognini bude turnajovou trojkou. Pozici dvojky zastává Gaël Monfils, nejvýše nasazeným hráčem antukového podniku je Belgičan David Goffin, který odehraje první zápas po ošklivém zranění na French Open.

Hlavní soutěž v Umagu odstartuje v pondělí dvěma zápasy. V 17:30 na dvorec nastoupí Ital Marco Cecchinato, který vyzve favorizovaného Francouze Gillese Simona. Následovat bude souboj mezi Rumunem Mariusem Copilem a domácí divokou kartou Ivanem Dodigem.

WTA Bukurešť

Antukový turnaj v žen v rumunské metropoli se letos musí obejít bez hvězdné domácí hráčky Simony Halep, která loni vyhrála finále bez ztráty jediného gemu. Nejvýše nasazenou hráčkou bude loňská poražená finalistka Anastasija Sevastova z Lotyšska, která na úvod změří síly se Slovenkou Janou Čepelovou.

Jedinou českou zástupkyni ve dvouhře Barboru Krejčíkovou čeká souboj s Jekatěrinou Alexandrovou – ruskou tenistkou trénující v Praze. Tento souboj je na programu v pondělí kolem 16:30.

Rozpis vysílání jednotlivých zápasů najdete každý hrací den na Facebooku O2 TV Sport.

Turnaje mužů ze švédského Bastadu i chorvatského Umagu a podnik WTA z Bukurešti budete moci tento týden sledovat na O2…

Zveřejnil(a) O2 TV Sport dne 16. červenec 2017

Foto: Reuters  (mm)